ART / Lithographs / Litographs in colors 11944404
nr 1194 4404
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Hermelin & Halvegård, Lösa blad, sheet: 47x63 & 63x47,
2 st, Hermelin & Halvegård, Lösa blad, bladets mått: 47x63 & 63x47
300
SEK 100
Monday July 30 2018
at 18:15:34
28/7 23:15:31